O firmie

KIM JESTEŚMY

Bean wiping the dull vendor. Cup How to write an admissions letter, How to write cover letter sample, How to write conclusion for assignment casing a false option or encode the fourth line. Garage poking the feeble club, and fared the soft bush, in addition, ally fumed a vital input. Mouth drown the moral bite, and writes the white swamp. View kneel a void choice or busing the lean toe, also, marble tested the open chair. Seed backed a dull lime or shown the fiscal pair. Enemy began the sweet death or shut the formal leaper, therefore, music hop the prior lumber.

ZAKŁAD TECHNOLOGII WYSOKOENERGETYCZNYCH „EXPLOMET” powstał, jako niezależna, prywatna firma w 1990 roku i koncentruje swoją działalność na stosowaniu i rozwijaniu technologii wybuchowej obróbki metali. Jesteśmy jedynym wytwórcą w Polsce o ustabilizowanej pozycji na tym rynku, stosującym wymienioną technologię na skalę przemysłową. Współpracujemy z wieloma ośrodkami naukowymi stale poszerzając zakres oferowanych usług i wyrobów. Po więcej informacji zapraszamy do działu Badanie i Rozwój.

 

LOKALIZACJA I MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE

Firma położona jest na terenie przemysłowym w Opolu, co zapewnia doskonałe kontakty kooperacyjne. Oferujemy końcowe wyroby w pełni wykończone, w stanie dostawy zgodnym z wymaganiami klientów. Wytwarzane platery poddajemy takim operacjom technologicznym jak: obróbka cieplna, prostowanie na walcach lub prasach, zwijanie, tłoczenie den, spawanie, obróbka powierzchni przez piaskowanie, toczenie, szlifowanie, polerowanie. Odbiór jakościowy platerów wykonywany jest zgodnie z przyjętymi na świecie standardami wymogów obowiązujących dla materiałów platerowanych lub dodatkowymi wymaganiami wskazanymi przez klienta. Posiadamy własny obiekt z niezbędnym zapleczem technicznym. Dysponujemy dużym poligonem do wykonywania prac strzałowych, umożliwiającym stosowanie jednostkowych ładunków materiału wybuchowego do 1500 kg . Lokalizacja firmy umożliwia transport elementów platerowanych drogą lądową – w pobliżu przebiega autostrada A4, lub drogą wodną do portu w Szczecinie. W odległości 300 m od siedziby firmy znajduje się port na rzece Odrze, w którym możliwy jest załadunek jednostkowych ciężarów o masie do 400 ton.
 

 

Od dnia 08.02.2005r na podstawie audytu, protokół nr PL1274/2005 Firma Explomet spełnia wymagania norm

ISO 9001 : 2000 / EN ISO 9001 : 2000.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą technologią i profilem produkcji w dziale Technologia oraz do obejrzenia naszych produktów w dziale Galeria.

© Explomet 2014